Usługi

Tapicerstwo samochodowe
W ramach usług Tapicerstwa samochodowego wchodzą:

  • Obszywanie siedzeń ( tkanina, skóra)
  • Obszywanie boczków
  • Oklejanie elementów plastikowych w samochodach
  • Szycie wykładzin samochodowych, dywaników.
  • Oklejenie podsufitówek, słupków przednich i tylnych,
  • Obszywaniem kierownic, gałek zmian biegów, mieszków (pokrowca drążka zmiany biegów)
  • Obszywaniem wnętrz bagażników
  • Szyciem pokrowców pod wymiar

Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia, jesteśmy firma która potrafi naprawdę wiele jeśli nie powiedzieć wszystko.

cars_logs_color

 

 

Tapicerstwo meblowe

Zajmujemy się zmianą obić w zestawach wypoczynkowych kanapach 1 osobowych, 2 osobowych, 3 osobowych, fotelach, kanapach narożnych, pufach, krzesłach, ławeczkach i wszystkich innych tapicerowanych elementach wnętrza domu.
Zajmujemy się również renowacją skór, likwidowaniem przecięć, dziur do 2 cm, przebarwianiem uszkodzonych elementów skór.
Przerabiamy kanapy, zmieniamy ich konstrukcje, oraz wielkość, zmieniamy strony narożników, tak naprawdę tylko nasza wyobraźnia jest naszym wyznacznikiem.
Wykonujemy również naprawy mebli, wymiana siłowników elektrycznych w kanapach, wymiana elementów drewnianych konstrukcji mebla oraz wykonywanie innych nietypowych napraw.
Jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele, jeśli nie powiedzieć wszystko z zakresu tapicerowania.

Tapicerstwo motocyklowe

Zajmujemy się obszywaniem siedzeń motocyklowych, przeprofilowywaniem siedzeń, naprawą siedzeń motocyklowych. Szyciem pokrowców przeciwdeszczowych oraz przeciw osiadaniu kurzu.

Zlecenia inne

Nasza firma nie poprzestaje i cały czas się rozwija, podejmujemy się naprawdę bardzo rożnych i wyjątkowych zleceń, cały czas się rozwijamy i staramy poszerzać zakres naszych usług, po to by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.
Do nietypowych zleceń możemy na pewno zaliczyć obijanie ścian tkanina stylowa, w Muzeum Sztuki przy ul. Wieckowskiego.
Wykonywana praca była bardzo precyzyjna, i wymagała bardzo dużo poświecenia z naszej strony, ale efekt końcowy będą mogli państwo zobaczyć w zakładce „Zlecenia inne” gdzie w niedługim czasie zastaną załączone zdjęcia.
Wykonujemy łóżka sypialniane tapicerowane pod wymiar, w różnorodnych wzorach i wymiarach zależnych od wizji potencjalnego klienta.
Do bardzo nietypowych zleceń na pewno można zaliczyć, szycie pokrowca na śmigłowiec.
Była to bardzo nietypowa paca do której musieliśmy zorganizować odpowiedni sprzęt, żeby można było zmodelować (zdjąć) odpowiedni wzór, pasujący później na ten helikopter, oczywiście po uprzednim uszyciu bardzo dużych elementów, Użyta była specjalistyczna tkanina, która zachowuje się świetnie w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych, nie przepuszczająca wody i nie przymarzająca do śmigłowca. W tym śmigłowcu szyte były pokrowce z czarnej tkaniny, oraz dywaniki do wnętrza.

Jesteśmy w stanie wykonać każde nietypowe zlecenie, nawet jeśli inni rozkładają ręce.

Comments are closed